ועדות המועצה

ועדת הנהלה

  • ראש הרשות – עודד הלפרין
  • חברת מועצה – מירה המאירי
  • חבר מועצה – איציק מלכה
  • חבר מועצה – אורי באואר
  • חבר מועצה – ערן וייסמן
  • חבר מועצה – דגן ניר
  • חברת מועצה – טל יפעת
  • סגן ראש המועצה וחבר מועצה – אריאל בר און

ועדת מכרזים

  • חבר מועצה ויו"ר הועדה – אורי באואר
  • חבר מועצה – איציק מלכה
  • חבר מועצה – ערן וייסמן
  • חבר מועצה – ניר דגן
  • סגן ראש המועצה וחבר מועצה – אריאל בר-און

ועדה לענייני ביקורת

  • יו"ר הועדה – חבר מועצה – אלי גבאי

ועדת ביטחון

  • נציגי ציבור – יו"ר הועדה – דימה אושרת
  • נציג הרשות המקומית, קב"ט – אורי ישראל
  • נציג שר הביטחון – שימי אופיר
  • נציג משרד החינוך (מפקחת) – סיגל ברגר
  • נציג המשטרה – נציג המשטרה
  • נציגי ציבור – יוסי שי
  • נציגי ציבור – ערן הראל
  • נציגי ציבור – מוטי אלגרבלי
  • נציגי ציבור – בר גרינברג
  • נציגי ציבור – מיכל ניר ארבץ
  • נציגי ציבור – גיא כץ
  • נציגי ציבור – מעיין גלאון
  • נציגי ציבור – עינב אסולין

ועדת הנחות

  • חבר מועצה, יו"ר הועדה – איציק מלכה
  • חבר מועצה – יפעת טל
  • גזבר המועצה – יובל שוב
  • מנהל מחלקת רווחה – עפרה יחזקאלי
  • יועץ משפטי – עו"ד גדי פיכמן

ועדת ערר לארנונה

  • נציג ציבור, יו"ר הועדה – עו"ד אלון יצחקי
  • נציג ציבור – דוד סויסה
  • נציג ציבור – גבי הנדל

ועדה חקלאית

ההרכב הקיים שנבחר – עד לבחירות הבאות.

הבחירות בניהול משרד הפנים. חברי הועדה, פרט לנציג המועצה ייבחרו ע"י החקלאים.

  • חבר מועצה ויו"ר הועדה – ערן וייסמן
  • נציג ציבור – אריה סלע
  • נציג ציבור – דני ז'יבליק
  • נציג ציבור – נחום מרמור
  • נציג ציבור – גדעון תבורי
  • נציג ציבור – אבשלום קרניאל

ועדת איכות סביבה

  • נציג ציבור, יו"ר הועדה – עמית שמר
  • אחראי לתחום איכות הסביבה ברשות – אורי ישראל
  • סגן ראש המועצה וחבר מועצה – אריאל בר-און
  • חבר מועצה – ערן וייסמן
  • חבר מועצה – יפעת טל
  • נציג ציבור – לייזר צפירה
  • נציג ציבור – אהרון רז

ועדת תמיכות

  • מנכ"ל המועצה – אוהד חנוכה
  • גזבר המועצה – יובל שוב
  • יועץ המשפטי למועצה – עו"ד גדי פיכמן

ועדת רכש ובלאי

(ללא נבחרי ציבור)

  • גזבר המועצה, יו"ר הועדה – יובל שוב
  • מהנדס המועצה – יובל עבנד
  • מנהל שפ"ע ובטחון – אורי ישראל

ועדת השקעות

  • מנכ"ל המועצה ויו"ר הועדה – אוהד חנוכה
  • גזבר המועצה – יובל שוב
  • עובד הרשות המקומית בעל השכלה/ הכשרה בתחום-כלכלה – יעל קרניאל

ועדת הקצאת קרקע או מבנה

  • מנכ"ל המועצה ויו"ר הועדה – אוהד חנוכה
  • גזבר המועצה – יובל שוב
  • יועץ המשפטי לרשות – עו"ד גדי פיכמן
  • מהנדס הרשות – יובל עבנד
  • עובד האחראי על תחום הנכסים ברשות – רותי כהן

ועדה למיגור אלימות ולמאבק בנגע הסמים

  • ראש המועצה ויו"ר הועדה – עודד הלפרין
  • מנכ"ל המועצה – אוהד חנוכה
  • מנהלת אגף החינוך – רוית נחום
  • מנהל אגף הפיקוח והביטחון – אורי ישראל
  • מנהלת מחלקת רווחה – עפרה יחזקאלי
  • מנהל בי"ס על- יסודי – דלית אביגד
  • נציג המשטרה – נציג המשטרה
  • חבר מועצה – אלי גבאי
  • נציג ציבור – דימה אושרת
  • נציג הרשות הלאומית למלחמה בסמים – נציג הרשות הלאומית
  • מנהלת מחלקת ילדים ונוער – לימור זיו
  • מנהלת עיר ללא אלימות – מאיה דודקביץ

ועדת מלגות

  • חבר מועצה ויו"ר הועדה – אריאל בר און
  • מנהלת מחלקת חינוך – רוית נחום
  • גזבר המועצה – יובל שוב
  • חברת מועצה – יפעת טל
  • נציגת ציבור – ספי טננבאום

ועדת שמות

  • חבר מועצה ויו"ר הועדה – אורי באואר
  • חבר מועצה – ניר דגן
  • חבר מועצה – אלי גבאי

ועדת חינוך

  • חברת מועצה ויו"ר הועדה – מירה המאירי
  • מנהלת מחלקת חינוך – רוית נחום
  • נציגת ציבור – מוניקה גורן
  • נציג ציבור – הלל הילמן
  • נציגת ציבור – ענבל עמרם
  • נציגת ציבור – יפעת שומר
  • נציגת ציבור – אילנית ערן
  • נציגת ציבור – כילה הראל
  • נציג ציבור – דודו מואטי
  • נציגת ציבור – אילנה הרמן רואש

צוות תכנון אסטרטגי 2040

  • עודד הלפרין, יו"ר
  • מיכל דור
  • עדי כהן
  • שקד גולדמן
  • יוסי וייס
  • שמוליק טולדנו

ועדה להנצחת זכרם של נפגעי טרור:

– מומלץ שלא לאייש ועדה זו שכן לשמחתנו אין בה צורך ונקווה שגם לא יהיה בכך צורך גם בעתיד.