ועדות המועצה

ועדת הנהלה

ראש הרשות – עודד הלפרין
מ”מ ראש הרשות – שקד גולדמן
חברת מועצה – מירה המאירי
חבר מועצה – איציק מלכה
סגן ראש המועצה וחבר מועצה – אריאל בר און
חבר מועצה ומ”מ ראש המועצה – גולדמן שקד
חבר מועצה – דגן ניר
חברת מועצה – טל יפעת


ועדת מכרזים

חבר מועצה ויו”ר הועדה – אורי באואר
חבר מועצה – איציק מלכה
חבר מועצה – שקד גולדמן
חבר מועצה – ניר דגן
חבר מועצה – אריאל בר-און


ועדה לענייני ביקורת

יו”ר הועדה – חבר מועצה – אלי גבאי


ועדת ביטחון

נציג הרשות המקומית – מנהל מח’ החינוך
נציג הרשות המקומית, קב”ט – אורי ישראל
נציג שר הביטחון – שימי אופיר
נציג משרד החינוך (מפקחת) – סיגל ברגר
נציג המשטרה – רועי כהן
נציגי ציבור – יו”ר הועדה – דימה אושרת
נציגי ציבור – יוסי שי
נציגי ציבור – ערן הראל
נציגי ציבור – שלום חוטר
נציגי ציבור – מוטי אלגרבלי
נציגי ציבור – בר גרינברג
נציגי ציבור – גיא כץ
נציגי ציבור – מעיין גלאון
נציגי ציבור – עינב אסולין


ועדת הנחות

חבר מועצה, יו”ר – איציק מלכה
חבר מועצה – יפעת טל
גזבר המועצה – שלמה אלקחר
מנהל מח’ חינוך ורווחה – עפרה יחזקאלי
יועץ משפטי – עו”ד גדי פיכמן


ועדת ערר לארנונה

יו”ר הועדה – עו”ד אלון יצחקי
חבר ועדה – דוד סויסה
חבר ועדה – גבי הנדל


ועדה חקלאית

ההרכב הקיים שנבחר – עד לבחירות הבאות.

הבחירות בניהול משרד הפנים. חברי הועדה, פרט לנציג המועצה ייבחרו ע”י החקלאים.

נציג המועצה – עודד הלפרין


ועדת איכות סביבה

חבר מועצה, יו”ר – עודד הלפרין
חבר מועצה – שקד גולדמן
חבר מועצה – יפעת טל
חבר מועצה – אריאל בר-און
עובד בכיר האחראי לתחום איכות הסביבה ברשות – אורי ישראל
נציג ציבור – אפרת כנען
נציג ציבור – אהרון רז
נציג ציבור – לייזר צפירה
נציג ציבור – עמית שמר


ועדת תמיכות

גזבר ומזכיר המועצה – שלמה אלקחר
מנכ”ל הרשות או נציגו מקרב עובדי הרשות הבכירים – גדעון פלג
יועץ המשפטי למועצה – עו”ד גדי פיכמן


ועדת רכש ובלאי

ללא נבחרי ציבור

מזכיר וגזבר המועצה – שלמה אלקחר
מהנדס המועצה – מוטי ויסלדר
מנהל שפ”ע ובטחון – אורי ישראל


ועדת השקעות

גזבר הרשות- יו”ר הועדה – שלמה אלקחר
עובד הרשות המקומית בעל השכלה/ הכשרה בתחום-כלכלה – יעל קרניאל
חברים נוספים מעובדי הרשות – מוטי ויסלדר


ועדת הקצאת קרקע או מבנה

מזכיר וגזבר המועצה – שלמה אלקחר
מ”מ גזבר לועדה זו – אורי ישראל
יועץ המשפטי לרשות – עו”ד גדי פיכמן
מהנדס הרשות – מוטי ויסלדר
עובד האחראי על תחום הנכסים ברשות – רותי כהן


ועדה למיגור אלימות ולמאבק בנגע הסמים

ראש המועצה – עודד הלפרין
מזכיר המועצה – שלמה אלקחר
מנהל אגף החינוך – גדעון פלג
מנהל אגף הפיקוח והביטחון – אורי ישראל
יועץ לענייני אזרחים ותיקים במועצה – עפרה יחזקאלי
מנהל בי”ס על- יסודי – דלית אביגד
נציג המשטרה – רועי כהן ,פקד
חבר מועצה – אלי גבאי
נציג ציבור – דימה אושרת
נציג הרשות הלאומית למלחמה בסמים – תמי חצ’ואל


ועדת מלגות

חבר מועצה, יו”ר – אריאל בר און
מרכז הועדה ומנהל מח’ החינוך – גדעון פלג
מזכיר וגזבר המועצה – שלמה אלקחר
חברת מועצה – יפעת טל
נציגת ציבור – ספי טננבאום


ועדת שמות

חבר מועצה, יו”ר – אורי באואר
חבר מועצה – ניר דגן
חבר מועצה – אלי גבאי


ועדת חינוך

ד”ר מירה המאירי, יו”ר
גב’ מוניקה גורן
גב’ נעמה יעקובוביץ
מר סיון גרשון
מר הלל הילמן
מר דודו מועטי
גב’ ענבל עמרם
גב’ סיון אוחיון
גב’ איריס הרינג


צוות תכנון אסטרטגי 2040

עודד הלפרין, יו”ר
מיכל דור
עדי כהן
שקד גולדמן
יוסי וייס
שמוליק טולדנו


ועדה להנצחת זכרם של נפגעי טרור:

– מומלץ שלא לאייש ועדה זו שכן לשמחתנו אין בה צורך ונקווה שגם לא יהיה בכך צורך גם בעתיד.

 

סגירת תפריט
נגישות